Ośrodek szkoleniowy Kursal

Nakło:
tel. (52) 385 44 42
email: kursal@kursal.pl

Bydgoszcz:
tel./fax: (52) 341 72 26
email: bydgoszcz@kursal.pl

Świecie:
tel./fax: (52) 331 24 35
email: swiecie@kursal.pl

.

Szukaj:


O firmie

 Ośrodek Kształcenia Zawodowego KURSALDziałamy na rynku już od 1989 roku, współpracują zarówno z firmami, jak i z indywidualnymi osobami. Pomagamy Państwu odnaleźć się na coraz bardziej wymagającym rynku pracy, umożliwiając szybkie i efektywne zdobywanie wiedzy i kształtowanie potrzebnych umiejętności.
Siedziba Ośrodka Kształcenia Zawodowego „KURSAL” znajduje się w Nakle nad Notecią przy ul. Gimnazjalnej 11, mamy też oddziały w Bydgoszczy ul. Nad Torem 78 i Świeciu ul. Wojska Polskiego 88. Nieustannie poszerzamy naszą ofertą edukacyjną, dostosowując ją do Państwa potrzeb. Prowadzone przez nas kursy i szkolenia są szansą na uzyskanie specjalistycznych uprawnień zawodowych, zdobycie nowego zawodu oraz podwyższenie swoich kwalifikacji, dzięki którym można odnieść zawodowy sukces.

Nasz kapitał to zapał i umiejętności znakomitych wykładowców instruktorów łączących profesjonalną wiedzę z talentem dydaktycznym. Współpracujemy z renomowanymi instytucjami certyfikującymi tj.: Instytut Spawalnictwa w Gliwicach, TÜV Rheinland Polska w Warszawie, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego Centrum Certyfikacji w Warszawie, Urząd Dozoru Technicznego. Należymy do Krajowego Forum Oświaty Niepublicznej aktywnie działając jako członek zarządu. Przynależność ta pozwala nam na wymianę doświadczeń i wiedzy z partnerami umożliwiając nam działanie.

Dzięki dogodnej lokalizacji Ośrodka łatwo do nas trafić z Bydgoszczy oraz innych miejscowości województwa kujawsko-pomorskiego.

Oferta edukacyjna – kursy zawodowe

W oparciu o najnowocześniejsze standardy nauczania w szkolnictwie zawodowym:

– Wdrażamy kompleksowo szkolenia i kursy spawania metodami  MAG, TIG, MIG dla wiodących firm wykorzystujących nowoczesne technologie spawalnicze.

– Realizujemy cykliczne kursy operatorów ciężkich maszyn budowlanych i drogowych (m.in. kursy na ładowarki, spycharki, koparki, koparko-ładowarki, dźwigi, wytwórnie mas bitumicznych, żurawie i pilarki, zagęszczarki, walce)

– Przygotowujemy na kursach specjalistów do programowania i obsługi obrabiarek CNC

Dlaczego My ?

Na zlecenie Urzędów Pracy z całej Polski przygotowujemy osoby bezrobotne do przekwalifikowania i znalezienia nowej pracy. W naszej pracy bierzemy pod uwagę na to, w jakich zawodach najłatwiej znaleźć pracę.

Efektywnie współpracujemy zarówno z dużymi i małymi firmami, jak i indywidualnymi osobami. Dopasowujemy prowadzone przez nas kursy i szkolenia do specyfiki danego podmiotu.

Warto zaufać naszym specjalistom i zdecydować się na rozwój zawodowy z Ośrodkiem „KURSAL”!

sala pomarańczowa sala sala wykładowa sala szkolenia zawodowego