Kursal logo

Nakło:
tel. (52) 385 44 42
email: kursal@kursal.pl

Bydgoszcz:
tel./fax: (52) 341 72 26
email: bydgoszcz@kursal.pl

Świecie:
tel./fax: (52) 331 24 35
email: swiecie@kursal.pl

.

Szukaj:


O firmie

 Ośrodek Kształcenia Zawodowego KURSALJuż od 1989 roku towarzyszymy firmom i indywidualnym osobom w zdobywaniu wiedzy i umiejętności na trudnym rynku pracy, gdzie konkurencja wymaga zarówno wypróbowanych rozwiązań technologicznych, jak i innowacyjności produkcji. Naszą firmę nazwaliśmy Ośrodek Kształcenia Zawodowego „KURSAL”, ponieważ to łatwy do zapamiętania skrót od ważnych dla nas słów szkolenia kursowego. Nasza siedziba znajduje się w Nakle nad Notecią przy ul. Gimnazjalnej 11, mamy też oddziały w Bydgoszczy ul. Nad Torem 78, Świeciu ul. Hallera 7 i Żninie Plac Wolności 20.
Wciąż się zmieniamy dla Państwa wzbogacając naszą ofertę edukacyjną, wprowadzając nowoczesny sprzęt, aby poprzez kursy i szkolenia mogli Państwo uzyskać specjalistyczne uprawnienia zawodowe, zdobyć nowy zawód, podwyższyć posiadane kwalifikacje oraz otrzymać satysfakcjonującą pracę i odnieść sukces.

Nasz kapitał to zapal i umiejętności znakomitych wykładowców instruktorów łączących profesjonalną wiedzę z talentem dydaktycznym. Współpracujemy z renomowanymi instytucjami certyfikującymi tj.: Instytut Spawalnictwa w Gliwicach, TÜV Rheinland Polska w Warszawie, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego Centrum Certyfikacji w Warszawie, Urząd Dozoru Technicznego. Należymy do Krajowego Forum Oświaty Niepublicznej aktywnie działając jako członek zarządu. Przynależność ta pozwala nam na wymianę doświadczeń i wiedzy z partnerami umożliwiając nam działanie.

Dzięki dogodnej lokalizacji Ośrodka łatwo do nas trafić z Bydgoszczy oraz innych miejscowości województwa kujawsko-pomorskiego.

Dlaczego My ?

Kilkadziesiąt Powiatowych Urzędów Pracy powierza nam przygotowanie bezrobotnych do podjęcia pracy w deficytowych zawodach, umożliwiając im transformację zawodową poprzez przekwalifikowanie na zawody poszukiwane przez pracodawców.

Jesteśmy przygotowani organizacyjnie i technicznie do współpracy z dużymi i małymi przedsiębiorstwami oraz indywidualnymi osobami. Rozumiejąc specyfikę każdego z tych podmiotów, szkolimy i doradzamy dbając o skutecznie wdrażanie nowych umiejętności i rozwiązań. Wierzymy, że Państwo także obdarzycie nas swoim zaufaniem i sprawdzicie, dlaczego warto u nas podnosić kwalifikacje.

sala pomarańczowa sala sala wykładowa sala szkolenia zawodowego